Kalsiyum sülfat esaslı şaplar
star_border

Kalsiyum sülfat esaslı şaplar

  • Kendiliğinden seviye alan
  • Mükemmel  yüzey düzgünlüğü
  • Yerden ısıtma sistemler için

Ayağınızın altında sağlam bir zemin!

Potery

Zemine takılıp düşmemelisiniz. Kalsiyum sülfat esaslı şaplar  ile her zaman düz bir yüzey elde edeceksiniz. Kalsiyum sülfatlı şaplar yıllar boyunca gerçekleştirilen uygulamalarla kendini kanıtlamış ve uzmanların bir numaralı tercihi olmuştur. Bu güvenli ve çevre dostu inşaat malzemesi sağlıklı bir yaşamın temellerini oluşturur. Alçı taşı şaplar stabildir, büzülmez ve çatlamazlar.

Daha az gürültü

Kendiliğinden yayılan şaplar zeminin aşırı kalın olmasını önler. Şaplar 3 mm'den başlayan kalınlıklarla uygulanabilir. Bunlar çimento esaslı  şaplara oranla %25 daha incedir. "Uygun kalınlık "ısı ve ses yalıtımı amaçlı olarak kullanılabilir ve bu şekilde yaşam alanının sıcaklığını ve konforunu artırabilir.

Yerden ısıtma sistemleri

Mükemmel ısı iletim özellikleri sayesinde dökülen kalsiyum sülfatlı şaplar etkin yerden ısıtma için idealdir. Kalsiyum sülfat esaslı şaplar uygun maliyet ile konforu birleştirir. Şaplar yerden ısıtma  borularını mükemmel şekilde sararak yüzeye daha hızlı ve daha eşit ısı dağıtır.

Poter na podlahové vykurovanie

Uygulaması hızlı ve kolaydır

Samonivelizačný poter

Kalsiyum sülfat esaslı şaplarla yeni ve yenilenen binalarda, farklı yüzey türlerinde, her türlü son kat kaplamalar için hızlı uygulanabilir, güvenli ve uygun maliyetli çalışabilirsiniz. Kalsiyum sülfat esaslı şaplarla kendiliğinden yayılma özelliği ve likit kıvamı ile birkaç kat uygulamaya gerek duymadan  düz bir zemin elde edebilirsiniz. Uygulanan şap sağlamdır, yüzey gerilimsizdir ve herhangi bir takviye donatısına ihtiyaç duymaz. Kalsiyum sülfat esaslı şaplar inşaatçılar ve yatırımcılar için uygun bir seçenektir.

Baumit Nivello Quattro

CA-C20-F6 sınıfı kendiliğinden yayılan, iç mekana uygun, kalsiyum sülfat esaslı  yerden ısıtma uygulamaları için ideal bir üründür. Nivello Quattro tek seferde 20 mm kadar uygulanabilir. Sıfır çatlak garantilidir. PVC ve linolyum zemin kaplamaların yapıştırılması için uygun bir yüzey oluşturur.