Zarif ve Estetik
star_border

Zarif ve Estetik

Mineral esaslı saten sıvalar Baumit Glema & Perla

  • Mineral esaslı, zararlı maddeler içermeyen belgeli ürün
  • Mekân konforunu artırır
  • Pürüzsüz yüzeyler için hızlı ve ekonomik uygulama
Štukové omietky

Yüksek mekân konforu

Sıva harcı ürünlerine hesaplı bir alternatif olarak, mekân iklimini
düzenleyen mineral esaslı saten sıvalar öne çıkıyor. Yüksek yüzey kaliteleri ile önce çıkan, mineral esaslı saten sıvalar elverişli ve kolay uygulama olanakları sunarlar.

Pürüzsüz yüzeyler için hızlı ve ekonomik uygulama

Alışılagelmiş organik ürünlerine oranla daha ekonomik olan Baumit’in yeni saten sıva ürünleri inşaat maliyetlerinden tasarruf sağlarlar. Baumit Fino ürün serisi saten sıvaları hem mineral esaslı kaplama ve beton üzerine, hem de aderans artıran Baumit Grund astar ve benzeri ürünler uygulandıktan sonra eski yapay reçine esaslı kaplama ve dispersiyon boya yüzeylerin üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Bu ürünler özellikle düşük fire oranına sahip olup, kalın katmanlı uygulamalarda bile çatlaklara neden olmadan kuruyabilmektedirler. Özellikle de pürüzsüz yüzeyleri ile uygulandıkları mekânlara modern bir görünüm katarlar. Ayrıca bu görünüme farklı renkler katmak da elinizde.

Klima ürünleri

Vápenné štukové omietky

Nem düzenleyici, mineral bazlı ve toksik olmayan Baumit Klima yelpazesindeki ürünler, iç mekan havasını tamamen bağımsız olarak düzenler. Sonuç ise yıl boyunca oldukça hoş ve ne çok fazla nemli ne de çok kuru olan bir iç mekan havasıdır Viva Research Park tarafından bilimsel olarak test edilmiştir.

  • Nem düzenleyici
  • Mineral bazlı ve toksik içermez
  • Hava geçirgen