İç cephe sıvaları
star_border

İç cephe sıvaları

Beğendiğiniz yapıyı seçin ve duvarlarınızın parlamasına izin verin.

Hrubá štrukúra pre vnútorné steny
Dokulu

Güçlü performans için yüksek oranda gözeneklidir. Baumit KlimaDekor güçlü performans sunarak, canlı ve mükemmel yüzeyler oluşturur.

Hladená jemná vnútorná omietka
İnce dokulu

İç mekan duvarlarınız için hafif bir doku istiyorsanız, Baumit KlimaWhite doğru bir seçenektir.

Hladká gletovaná
Pürüzsüz

Bu sistem iç mekan duvarlarınızı benzersiz pürüzsüzlükte yüzeylere dönüştürerek onlara en modern görünüşü sağlar.

Dokulu yüzey


Güçlü performans için yüksek oranda gözeneklidir. Baumit KlimaDekor güçlü performans sunarak, canlı ve mükemmel yüzeyler oluşturur. Bu kullanıma hazır, ince katmanlı kaplama kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilir, ayrıca düşük emisyonludur ve solvent içermez. Baumit Klima White, bu nedenle sıva alçı astarı olarak da kullanılır. Bir kat Baumit PremiumPrimer astar ekleyerek mükemmel bir alt tabaka oluşturabilirsiniz. Yüksek kaliteli formülü mükemmel gözenekli yapısı, yüksek düzeyde opaklık ve ideal yapışmanın yanı sıra harika bir Baumit KlimaDekor dokusu elde etmenizi garanti eder.

İnce dokulu

İç mekan duvarlarınız için hafif bir doku istiyorsanız, Baumit KlimaWhite doğru bir seçenektir. 1,0 mm’lik tane boyutu sayesinde Baumit KlimaWhite’ı iç mekanlarınıza çok özel bir dokunuş katan hassas dokular oluşturmak için kullanabilirsiniz. Daha fazla yaratıcı olmak elinizde! Baumit KlimaWhite uygulamasını takiben, Baumit KlimaColor ile Baumit Life'ın 7,8 veya 9 ile biten renkleriyle doğrudan iki kat boyayabilirsiniz.

Vnútorné omietky

Pürüzsüz yüzey

Bu sistem, iç mekan duvarlarınızı benzersiz pürüzsüzlükte yüzeylere dönüştürerek onlara en modern görünüşü sağlar. Baumit KlimaWhite sıva olarak kullanılır. İdeal nem tamponlama özelliği ile buhar geçirgen, doğal beyaz, hafif sıva harcı, mükemmel bir iç mekan iklimi sağlar. Bir sonraki aşamada, 0,1 mm’lik bir tanecik boyutu ile Baumit KlimaFino veya kullanıma hazır KlimaFinish yüzeyi hemen hemen cam kadar pürüzsüz hale getirir. Baumit KlimaColor’un 2 kat kullanımıyla bireysel bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek kalite, doğal, mineral ve silikat bazlı bu boya, uygulama kalitesi ve yüksek opaklık seviyesiyle fark yaratır.
Vnútorné omietky