Neden ısı yalıtımı ?
star_border

Evinizi neden yalıtmanız gerekir ?

Rahat yaşam ve sağlıklı iklim - bu iki unsur standart bir evi konfor ve güvenlik hissi yaşatan bir yuvaya dönüştürür. Isı yalıtım burada büyük önem taşır. Isı yalıtım ile evinizde her zaman emin ellerdesiniz.

Mükemmel koruma

Baumit ısı yalıtım sistemleri yaşam alanlarınızı mükemmel şekilde korur. Duvarları hava koşullarına karşı korur ve iç ortam duvar yüzeylerinde küf oluşmasını engeller; cephede ısı köprüsü, çatlak oluşmaz, hasar gözlenmez.

Isı yalıtımının avantajları. Doğru karar verin!

Príjemné teplo v zime
Kışın soğuktan korunun

Yalıtım evinizi korur ve ısıyı gerektiği yerde tutar. Aynı zamanda iç mekan duvarlarının ısıyı toplamasını ve yeniden içeri vermesini sağlar.

Daha fazla
Príjemný chládok v lete
Yazın sıcaktan korunun

Isı yalıtım yazın evinizi koruyan bir kalkan görevi görür - duvarların aşırı ısınmasını engeller, iç ortamdaki havanın hoş ve serin kalmasını sağlar.

Daha fazla
Sağlıklı bir ev için üç kural

Sağlıklı bir ev için üç önemli konuda karara varılmalıdır.

Daha fazla

Mali açıdan tasarruf


Isı yalıtımı iki yönlü çalışır. Soğuk aylarda ısı kayıpların ortadan kaldırılması ısınma maliyetlerini düşürürken sıcak aylarda ise klima kullanım gereksinimini minimuma indirir. Evinize ısı yalıtım yaparak enerji maliyetlerinden %50'den fazla tasarruf sağlarsınız.

Yapıya uygun seçilen duvarlar ve doğru tasarlanan ısı yalıtım sistemi yatırımcının uygulama maliyetlerinden önemli tasarruflar elde etmesini, sıva sistemi ile ilgili özel gereksinimlere ihtiyaç duymadan iç mekanları güvenle sıva ile kaplamasını ve ayrıntıları güvenle çözmesini sağlar.