Baumit Star Sistem

Baumit Star Sistem

Polistiren ve mineral yün yalıtım levhaları için uygundur. Baumit StarContact White ile yüksek aderans ve yapışma gücü sunuyor.

  • 20 yıldan başlayan sistem garantisi
  • Tüm yalıtım plakaları için uygundur
  • Hava şartlarına son derece dayanıklıdır


Gelecek için yatırım

Kesinliğe yatırım yapın. Bu muhtemelen her inşaatçının isteğidir. Isı yalıtım sistemi Baumit Star'ı kullanarak kaygısız bir geleceğe yatırım yaparsınız. Isı yalıtım sistemi, Baumit markasının uzun yıllara dayanan deneyimini gösterir. Keyifli iç mekan iklimi ile güvenliği uyumlu bir şekilde bir araya getiren ürün, konutlarda, ofislerde ve diğer nesnelerde yaşam kalitesinin artmasına neden olur. Baumit Star her binanın değerini artırır. Hem yeni hem de yenilenen binalarda: Onaylanmış ve güvenli Baumit sistemi kendi geleneğini ve yeniliklerini yansıtır.

Son derece dayanıklı ve elastik

Baumit StarContact White buhar geçirgen yapıştırıcı özelliği ile her yalıtım malzemesini yapıştırabilirsiniz. Klasik (EPS)veya ekstrüde polistiren (XPS) veya mineral yün yalıtım levhaları dış cephe yalıtım plakaları olabilir. Alt yüzeye iyi yapışmanın yanı sıra bu yapıştırıcı olağanüstü derecede işlenebilirliğe sahiptir. Hava şartlarına çok dayanıklı ve son derece elastiktir. Diğer yapıştırıcı malzemelere kıyasla daha hızlı olgunlaşabilmesi sayesinde, taşıyıcı sıva olgunlaşması için gereken süre kısalır ve zamandan tasarruf edilir. Ek olarak, yapıştırıcı Baumit StarContact White kullanıldığında yüzey işleme sürecinden önce  astar gerekli değildir. Baumit StarContact White özellikleriyle standart ve yönetmeliklerin gereksinimlerinin üzerindedir.

Polistiren ısı yalıtım sistemi

Zateplenie polystyrénom Baumit Star

Yüzey - Yeni duvarlar veya eski yüzeyler
1. Dübel - Yapıştırma dübel Baumit StarTrack birçok avantaj sunar. Isı köprüsü yoktur, bölünmüş dübel levhaları üzerinde hiçbir iz yoktur, farklı kalınlıktaki yalıtım malzemeleri için tek tip dübel kullanılır. Ayrıca sıradan dübeller de kullanılabilir.
2. Yapıştırıcı - Beyaz yapıştırıcı Baumit StarContact White, yüksek düzeyde yapışma özelliğiyle yüksek buhar geçirgenliğine sahiptir.
3. Yalıtım Levhası - Baumit StarTherm
4. Taşıyıcı Sıva - Baumit StarTex ve Baumit StarContact White  .
5. Son kat kaplama - Kir ve yosunlara karşı son derece dayanıklı Baumit NanoporTop, Baumit SilikonTop, GranoporTop, yoğun renk tonları için PuraTop, yaratıcı cephe oluşumu için CreativTop kullanılabilir.

Mineral yün ile ısı yalıtım sistemi

Zateplenie s minerálnou vlnou Baumit Star

Yüzey - Yeni duvarlar veya eski yüzeyler
1. Yapıştırma - Baumit StarContact White, yüksek düzeyde yapışma özelliğiyle yüksek buhar geçirgenliği
2. Yalıtım levhaları - Mineral yalıtım levhaları (Taş yünü)
3. Dübel
4. Taşıyıcı sıva - Baumit StarTex ve Baumit StarContact White
5. Son kat kaplama - Kir ve yosunlara karşı son derece dayanıklı Baumit NanoporTop, Baumit SilikonTop,  GranoporTop, yoğun renk tonları için PuraTop, yaratıcı cephe oluşumu için CreativTop kullanılabilir.