star_border

Avrupa’nın Baumit Cephesi

Baumit Life Challenge her iki yılda bir düzenlenen ve Avrupa’daki Baumit ile uygulanmış en iyi cephelerin seçildiği bir yarışmadır. Halk oylaması sonrasında 26 ülkeden gelen projeler arasından final adayı projeler profesyonel bir jüri tarafından seçiliyor.

TAKVİMİNİZE KAYDEDİN

Etkinliğin Konuşmacıları

Baumit liderlerinden ve mimarlık otoritelerinden oluşan benzersiz bir grup, yarışmanın kazananlarının yanı sıra en şaşırtıcı projeleri sunacak ve yenilikçi fikirlerini paylaşacak.Robert Schmid

CEO Baumit GroupGerald Prinzhorn

CEO Baumit GroupGeorg Bursik

CEO Baumit Austria and host of the Life Challenge 2014Fernando Arrabé

CEO Baumit Spain and host of the Life Challenge 2016Mauro Bravo

Head of the juryVerena Mörkl

Member of the jury panelStephanie Werf

Project Consultant Leader at Baumit GermanyBianca Schwarzjirg

Host of the show

Covid-19 sebebiyle etkinlik şekli güncellenmiştir
Mayıs 2020’de İspanya- Valensiya’da canlı olarak yapılması planlanan etkinlik, pandemic şartları sebebiyle 2021’e ertelenmişti. Sonrasında etkinliğin gelen misafirlerin sağlıklarını riske atmaması açısından online olmasına karar verildi.

Online bir etkinlik olması sebebiyle, Life Challenge ilk defa izlemek isteyen herkese açık bir organizasyon haline geliyor. Hepbirlikte 6 kategorinin ödül sahiplerini öğrenme fırsatı bulacağız. Hangi mimarların dizayn ettiği ve hangi uygulamacıların imal ettiği cephenin bu yılın en iyi cephesi olduğunu ve sonucunda, hangi Baumit ülkesinin Avrupa’nın en güzel cephesinde yer alma onuruna sahip olduğunu birlikte göreceğiz.