Son Kat Kaplamalar
star_border

Ömür Boyu Dayanıklı, Estetik ve Özgün Dış Cepheler

Baumit son kat kaplamaların dayanıklılığı, uzun yıllara dayanan deneyimle kanıtlanmıştır.
Dış cepheleriniz nem ve ısı gibi çevresel etkilerde, yosun ve küfe karşı güvenle korunur.
Baumit LIFE ile hayatınızın yansıması gibi, etkileyici ve özgün dış cephe tasarımları yaratabilisiniz.

RENKLERİN DÜNYASI

Baumit Life dünyasına hoş geldiniz! Baumit’e hoş geldiniz!Kendinizi duygularınızın ve yaratıcılığınızın akışına bırakın. Baumit Avrupa’nın en kapsamlı dış cephe renk sistemini, Baumit LIFE’ı geliştirmiştir. Özgünlüğü destekler ve dış cephelere hayat verir. Seçeceğiniz renkler hayatınıza heyecan, dinginlik, rahatlık veya canlandırıcı bir atmosfer katarlar. Renkler yalnızca görsel bir şölen yaratmanın yanı sıra kültürel trendlerin bir ifadesidir. Renklerin gücünü ve sihrini kendinize özel tasarımları yaratmak için kullanın. Baumit LIFE’ın size özel yolunu çizin.

İŞLEVSELLİK – GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ
Baumit son kat kaplama, kolay kullanılabilir ve etkileyici olmanın yanı sıra, her türlü sorun için doğru çözümü de sunar. Fotokataliz ve nanoteknolojiyi kullanarak kendi kendini temizlemesinden “cool pigment” sayesinde ısı yalıtım sistemleri için yoğun ve dayanıklı renkler sağlamaya kadar bir çok alanda Baumit son kat kaplama, çok yönlüdür ve tüm ihtiyaçlara yanıt verir.

TASARIM – YARATICILIĞINIZI GÖSTERİN
Dış cephelerde özgün bir görüntü elde etmek için sadece renkler yeterli olmayabilir. Yaratıcılığınızı harekete geçirin ve kaplamanın kendine özgü dokusunu kullanın. Çizgi veya tane doku, ince veya kalın doku ile “hayalinizdeki cepheyi” yaratın. Daha da çarpıcı bir tasarım ister miydiniz? Baumit’in özel efektli kaplamaları sayesinde dış cephenize şık dokunuşlar ilave etmek çok kolay. Göz alıcı trend renkler, metalik pırıltılar ya da bir ışıltılı dokunuş – Baumit özel efektli kaplamaları dış cephe tasarımına yeni boyutlar sunar ve yaratıcılığa, özgünlüğe ve hayal gücüne alan açar.

Baumit Son Kat Kaplamaları seçmek için 9 neden:

  1. Bina için güçlü koruma
  2. Dış cepheler için en yenilikçi renk sistemi
  3. Dayanıklı ve esteti
  4. Güçlü ve güvenilir
  5. İleri teknoloji
  6. Kullanıma hazır ürünler
  7. Özgün ve yaratıcı
  8. Her tür alt yüzey için doğru çözüm
  9. Uzun yıllar boyunca kanıtlanmış dayanıklılık