star_border

YÜKSEK PERFORMANS

Baumit StarSistem

  • Onaylı yangın direnci
  • Artırılmış esneklik ve darbe dayanımı
  • Yüksek nefes alma kabiliyeti

Baumit StarSistem'in olağanüstü performansı, yangına olan direnci, yüksek su buharı geçirgenliği, mineral esaslı ve esnek yapısından kaynaklanmaktadır. İç mekân ikliminde gözle görülür bir fark yaratır. Baumit StarSistem, her bina tipine uygun bir yapıya sahiptir. Alev almaz Baumit MineralTherm ısı yalıtım plakası alev almaz; bu sayede mükemmel yangın direnci sağlanır. Sıkıştırılan ve özel bir reçine kullanılarak bir Baumit yalıtım levhasına bağlanan mineral yün liflerinden oluşur. Baumit StarSistem Mineral, pek çok yük taşıyıcı yüzeye uygulanabilir. Eski ve yeni binalar, küçük ve büyük evler, sanayi tesisleri ve kamu binaları için uygundur.

Esnek ve darbelere karşı dayanıklı
Baumit StarContact White ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harcı, üstün nitelikli bir üründür. İçeriğindeki beyaz çimento ve özel polimerler sayesinde çok daha esnektir. Dışardan gelebilecek darbelere ve termal gerilmelere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Mineral yapısı sayesinde, cephelerin nefes almasına ve daha sağlıklı iç mekân ikliminin oluşmasına katkı sağlar.

Suya ve kire geçit yok
Baumit StarSistem, tüm sistem bileşenlerinin mükemmel uyumu ile çalışır. Yüksek su iticiliği sayesinde cephelerin su almasını önler. Su itici içerikli hazır dekoratif kaplamalar veya boyalar ile tamamlandığında en zorlu hava koşullarında dahi uzun dayanım sağlar, kirlenmeyi geciktirir