Son Kat Kaplamalar
star_border

Mantolamanın Premium Ligi’ne Hoş Geldiniz

Baumit Mantolama Harçlarında Benzersiz Bir Yenilik:

JEL TEKNOLOJİSİ

Şimdi Baumit’in jel teknolojisi ile ürettiği kremsi (krema gibi / kremamsı) bir kıvam alan yeni nesil mantolama harçlarıyla tanışın. Üstelik diğer harçlardan farklı olarak elle uygulamanın yanı sıra sıva makineleriyle de çok kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabilir!

  • Daha hızlı
  • Daha kolay
  • Daha sürdürülebilir

Değişen iklimler ve hava koşulları, yeni mimari akımlar, inşaat süreçlerinin hızlanması ve yapım sürelerinin kısalması, nitelikli yapı malzemelerine duyulan ihtiyacı arttırdı.

Artık daha kolay ve hızlı uygulanabilen, daha dayanıklı, güvenilir ve sürdürülebilir ürünlere ihtiyacımız var.

Üstün kalitesi ve uygulama özellikleri sayesinde uzun yıllar boyu kendini kanıtlamış Baumit Isı Yalıtım Plakası Yapıştırma ve Sıva Harçları yeni reçeteleriyle artık daha hızlı, daha kolay ve daha sürdürülebilir!

Uzun yıllara dayanan saha tecrübemiz, AR-GE çalışmalarımız ve iş ortaklarımızla yakın bilgi alışverişi sayesinde yeni inovasyonumuz JEL Teknolojisi’ni sektörümüze kazandırdık.

Güvenilir ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harçlarımız, Baumit openContact, Baumit StarContact White ve Baumit ProContact’ı yeniledik. Şantiyelerde daha kolay uygulama, daha yüksek kalite ve hızın sırrı; JEL Teknolojisi!  

Kemerlerinizi Bağlayın!

JEL Teknolojisi ile yenilenmiş yeni Baumit openContact, Baumit StarContact White ve Baumit ProContact özel reçetesi sayesinde artık sıva makineleri ile de uygulanabilir! 

Bu sayede şantiyelerde hız kazandırır, önemli oranda zaman tasarrufu sağlar ve  iş yükünü azaltır!

Farkı Hissedin

Yeni JEL Teknolojisi sayesinde, en iyi işçiliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni Contact ürünleri, kremamsı yumuşak kıvamı ve daha esnek yapısı sayesinde Baumit StarTex Donatı Filesi üzerinde daha homojen, pürüzsüz ve dayanıklı bir yüzey oluşturur.

Baumit Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri Yıllara Meydan Okuyor

Hammadde kalitesi, dayanıklı ürünler ve sistem bileşenleri arasındaki uyum, doğru uygulama ile birleştiğinde cephelerin ömrünü uzatıyor. 50 yılın üzerinde kullanım ömürleri Baumit ile mümkün. Tüm Baumit ısı yalıtım plakası yapıştırıcı ve sıvaları ETA onaylıdır.

Sürdürülebilir Üretim

Isı yalıtımında öncü olarak yeni ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harçlarımızda ürün emisyonlarını yaklaşık %50 azaltarak sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.


Baumit openContact

■ Yüksek nefes alma kabiliyeti
■ Beyaz
■ Hızlı uygulama

Beyaz çimento esaslı, polimer takviyeleri ile yüksek tutunmagücüne, ekstra esnekliğe ve yüksek subuharı geçirgenliğine sahip ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harcı. Suya, neme, darbelere, zorlu hava ve uygulama şartlarına çok dayanıklıdır. Yüksek nefes alma kabiliyeti sayesinde nefes alan cepheler ve mükemmel iç mekan iklimi sağlar.Teknik Bilgi Föyü

Baumit StarContact White

■ Ekstra esnek
■ Beyaz
■ Yüksek dayanım

Beyaz çimento esaslı, polimer takviyeleri ile yüksek tutunma gücüne ve ekstra esnekliğe sahip ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harcı. Suya, neme, darbelere, zorlu hava ve uygulama şartlarına çok dayanıklıdır.Teknik Bilgi Föyü

Baumit ProContact

■ Uzun ömürlü
■ Güvenilir performans
■ Geniş kullanım alanı

Çimento esaslı, polimer takviyeleri ile yüksek tutunma gücüne sahip ısı yalıtım plakası yapıştırma ve sıva harcı. Suya, neme, darbelere dayanıklı ve ekstra uzun ömürlüdür.Teknik Bilgi Föyü

Baumit Jel Teknoloji | Esneklik Testi

Baumit Jel Teknoloji | Darbe Dayanımı Testi