Konuttan AVM’ye, her projede BAUMİT

Yapı malzemeleri alanının köklü markası Baumit, yüksek performansa sahip inovatif ürünleri ile projelerin tercih edilen markası olmaya devam ediyor.

sı yalıtım sistemleri, cephe kaplamaları ve boyaları, sıvalar, şap ürünleri, karo yapıştırıcıları ve derz dolguları, hazır beton ve örgü harçları ürün gruplarında sunduğu zengin ürün grubu ile projelere yüksek performans, kalite, dayanıklılık ve tasarruf avantajlarını sunuyor.

Türkiye’de ETAG 004 belgesine sahip ilk firma olan Baumit, performansı belgelenmiş dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile büyük konut projelerinin çözüm ortağı. Sinpaş Altınoran, Tema İstanbul gibi büyük ölçekli projeler için ürünlerinin yanı sıra süpervizörlük hizmeti de sunan Baumit, sistemlerin doğru uygulanması ve en yüksek standartlarda ısı yalıtımı sağlanmasını garantiliyor. Sektörde, verdiği 15 yıl sistem garantisi ile Baumit, sunduğu ürün ve hizmet kalitesine güvenini de ortaya koyuyor.

Baumit sıva sistemleri de dış cephe ya da otopark gibi alanlarda tercih edilen ürünler arasında. Baumit makine sıvaları gaz beton, tuğla ve beton zeminlerin tamamına kolaylıkla uygulanarak zaman ve işçilikten tasarruf sağlıyor. Tümüyle mineral esaslı Baumit ince sıvaları ise zararlı madde içermeyen ve doğal alkali özellikleri ile küflerin oluşumunu engelliyor. Böylece daha dayanıklı duvarlar ve sağlıklı ortamlar yaratılabiliyor.

Yüksek mukavemetli ve dona karşı dayanıklı Baumit hazır beton ürünleri, yüksek standardı ve değişmez kalitesi ile öne çıkıyor. Zorlu Center’ın da tercihi olan Baumit beton ürünleri özellikle beton santrallerinin girmesinin sıkıntılı olduğu alanlarda, alışveriş, iş merkezi ya da konut projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Her pakette standart kalitede ürün sunması, hazır ambalajıyla kolay taşınması sayesinde kolaylık sağlıyor.  

Projelere benzer kolaylıklar sağlayan bir diğer ürün ise Baumit zemin şapları grubu.  E 225 ve E 160 zemin şapları da önemli projelerde yerlerini alıyor.  2014 yılı içinde ÖzdilekPark AVM’de E 160 ürünü tercih edildi. Homojen zemin yapısı oluşturmaları, makine ile de uygulanabilmeleri ve çok düşük “geri nemlenme” (kurumuş olan şapın sonradan nem çekmesi) özelliği bu ürün gruplarının tercih nedenleri olarak öne çıkıyor.