Dekoratif sıvalar ve boyalar  BaumitLife
star_border

Dekoratif sıvalar ve boyalar
BaumitLife

  • Yaratıcı, farklı ve özgün dış cepheler
  • Sonsuz tasarım seçenekleri
  • Dekoratif yüzey sıvaları ve etkili cephe boyaları

Ortam dış cepheyi, dış cephe de içinde bulunduğu ortamı etkiler. Binanızın bulunduğu ortama nasıl bir mesaj vermek istiyorsunuz? Sıvalarınız için doğru renk ve yapı seçeneklerini ararken, etrafınıza bakın ve ilham alın. Dış cephenize doğal bir etki katacak renkleri seçin ve binanızın içinde bulunduğu çevreyle uyumlu hale getirin. Binanızı öne çıkarmak mı istiyorsunuz? Tamamlayıcı renkler veya sıvanızın yapısına göre binanızı öne çıkarın. Yaratıcı sıva Baumit CreativTop ile lüks bir uçuşa geçin.

Yaratıcı ve esnek

Dekoratívna omietka

Dekoratif sıva Baumit CreativTop, elle veya makineyle son derece kolayca uygulanabilen, çok amaçlı bir dış cephe sıvasıdır. Bu özellik sayesinde, hem ısı yalıtımında dış cephe sıvası olarak, hem de eski ve yeni mineral sıvalar ve şaplar ile beton ve yenileme sıvaları üzerinde kullanılabilir. Dış cephe sıvası, birbiriyle kombine edilebilen 6 farklı tane boyutuna sahiptir.

Özgün görünüm

CreativTop farklı tane boyutları ile yapılan kombinasyonlar ve efekt boyalar ile, şimdiye kadar benzeri görülmemiş dış cephe seçenekleri sunuyor. Efekt boyalar ile çeşitli ve dikkat çekici yüzeyler elde edebilirsiniz.

Sonuç odaklı

Dış cephe sıvası Baumit CreativTop ve dekoratif boyalar ile cephe tasarımının yaratıcı şekilde yorumlanması için sonsuz seçeneğiniz var. Sıvalar 758 renk tonunda sunulur ve yaratıcı bir şekilde birleştirilebilir. Fırça veya rulo ile uygulanmış, düzleştilmiş, ince gözenekli görünüşü veya kaplaması ile kesinlikle pürüzsüzdür. Artık bu ve diğer sayısız özgün kombinasyon gerçek olabilir.