Cephede hangi kaplamayı seçmeli?
star_border

Cephede hangi kaplamayı seçmeli?

Cephe kaplama mı cephe boyası mı?

Cephe kaplaması ve cephe boyası, genellikle karıştırılan terimlerdir.

Cephe kaplamaları ince tabakalardır, seçilen dokuda tane boyutuna kadar sıyrılmış katlardır. Yüzeye bir çelik mala ile tane boyutuna kadar sıyrılacak şekilde uygulanır. Isı yalıtım taşıyıcı sıva üzerine yada çimento esaslı sıvalar üzerine doğrudan uygulanabilir. Cephe boyaları, belirli bir renk gamında üretilen kaplamalarıdır. Bir rulo ile veya püskürtme ile uygulanırlar. En sık olarak, cephelerin yeni bir renk ile kaplama olarak yeniden yapılandırılmasında, pürüzsüz dış cephe uygulama makinelerinde veya yeniden inşa edilen katlarda kullanılırlar.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Premium cepheler

Gereksinimlerinize uygun bir cephe seçin. En yüksek kalite için premium cephe kaplamaları ve boyaları; kendini temizleyebilme özelliğinden, yosunlara karşı dayanıklılığa, cool pigmentli yoğun renklere ve fonksiyonel dolgu maddesi ile bir çok çözümü bir arada sunar.

Kendini temizleyen Baumit Nanopor

Cephe kaplama ve boyası, kirlenmeye ve deniz yosunu oluşumuna karşı son derece dayanıklıdır. Kalitesi 2007 yılından bu yana deneyimlenmiştir. Mikroskobik olarak pürüzsüz yüzeyi ve doğa koşulları sayesinde, cephe uzun süre temiz kalır.

Son derece dayanıklı Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Yeni nesil silikon cephe kaplaması ve boyasıdır. Yüksek kaliteli silikon bağlayıcı ajan ve fonksiyonel dolgunun bir kombinasyonu sadece mükemmel uygulamayı değil, aynı zamanda cephenin yüksek dereceli korumasını da garanti eder.

Baumit Pura ile yoğun renkler

Intenzívne odtiene

Isı yalıtımlı cephelerde koyu ve yoğun renkler sık karşılaşılan bir zorluktur. Pura cephe kaplamaları ve boyaları özel cool pigmentlere sahiptir ve bunlar yüksek renk kontrastıyla ayırt edilebilir.

Profesyoneller için

Sadece işlevsellik ve estetiğe değil, fiyata da önem veriyorsanız profesyonel dış cephe sıvaları ve renkleri arasından seçim yapın. Yeni ve yenilenen binalarda, her koşulda kullanılabilen geniş ürün yelpazesi ile silikon, silikat ve akrilik cephe sıvaları ve boyaları mevcuttur.

Dekoratif cepheler

Baumit CreativTop'un dekoratif bir bileşimi ve Lasur, Metalik ve Glitter gibi etkileyici boyaların bir kombinasyonu, cephenizin doku kazanması için sınırsız çeşitlilik sunar. Yaratıcı olun ve katınızın istediğiniz yapıya sahip olmasını sağlayın. Küçük tuğlalar gibi betona benzer bir görünüme sahip ya da boya ile mükemmel bir şekilde pürüzsüz bir şekilde yapılandırılmış... Hayal gücünün sınırı yoktur