Baumit Zemin Sistemleri
star_border

KALİTELİ VE DAYANIKLI DÖŞEME

Birbiri ile uyumlu ürünler sayesinde, homojen bir zemin yapısının oluşması, eşit ölçüde uygulanması, sertleşmesi ve kuruması sayesinde çatlak oluşumu önlenebilir. Bu da ister halı, ister parke ya da seramik zeminler için olsun daha kalite bir döşeme yapma anlamına gelir. Düzgün bir alt zemine sahip döşemelerin kullanım ömrü ve dayanıklılığı artırılmış olur.

KENDİNDEN YAYILAN ZEMİN ŞAPI

Sadece iç mekan zeminlerinde kullanılmak üzere geliştirilen bir üründür. Kendiliğinden yayılan kalsiyum sülfat bazlı ve beyaz renkte olan şap ürünü, halı, parke ve seramik altında kullanılabilir; ayrıca eski zeminlerin renovasyonu için de son derece uygundur. Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.ZAMAN VE İŞ GÜCÜNDEN TASARRUF

Kullanıma Hazır Beton ürünleri sadece ev değil, bahçe uygulamalarında da kullanılabilir. Yüksek mukavemetli ve dona karşı dayanıklı olmalarından dolayı hem küçük hem de büyük alanlarda tercih edilebilir. Özellikle beton santrallerinin girmesinin sıkıntılı olduğu alanlarda, alışveriş, iş merkezi ya da konut projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Her pakette standart kalitede ürün sunması, hazır ambalajlı olması sebebi ile kolay taşınması sayesinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Merdiven, taş duvar, bahçe duvarı gibi farklı alanlarda uygulama kolaylığı ile zamandan ve iş gücünden tasarruf edilebilir.