star_border

YÜKSEK PERFORMANS

Baumit ProSistem

  • Üstün fiyat performans oranı
  • Uzun ömürlü cepheler
  • Geniş kullanım alanı
Baumit ProSistem dış cephe ısı yalıtımında öncü olan Baumit’in tüm deneyimlerini bir araya getirir. Baumit ProSistem üstün ısı yalıtımı, uzun garanti süresi, hızlı ve kolay uygulama ve geniş renk yelpazesi sunar. 

Geleceğe yatırım
Konforlu iç mekân iklimi ve enerji tüketiminin azaltılması sayesinde, konutlarda ve işyerlerinde yüksek yaşam kalitesi sağlanır. Baumit ProSistem binanızın değerini artırır, mükemmel ısı yalıtım çözümleriyle birlikte estetik bir bina cephesi sunar. Baumit ProSistem hem yeni yapılarda hem de cephe renovasyon uygulamalarında sertifikalı, güvenilir bir kalite sunmaktadır, tam anlamıyla bir maliyet performans ürünüdür. 

Onaylı ve garantili
Baumit ProSistem, tüm sistem bileşenleri ile birlikte ETAG 004 belgesine sahiptir. Mineral dekoratif kaplama ve boya ile son kat uygulaması yapıldığında 15, hazır dekoratif kaplama ile son kat uygulaması yapıldığında ise 20 yıl sistem garantisi sunar. 

Hızlı ve kolay
Baumit ProContact iki uygulama alanını tek bir üründe bir araya getirir, hem ısı yalıtım plakası yapıştırıcısı hem de sıva harcı olarak kullanılabilir. Sıva makineleri ile uygulandığında, standart mantolama sistemlerine göre %50 oranında zaman tasarrufu sağlar.