star_border

SAĞLIKLI İÇ MEKÂN İKLİMİ

Baumit openSistem

  • Nefes alan cepheler
  • Konforlu ve sağlıklı iç mekân iklimi
  • En verimli ısı yalıtımı


Baumit openSistem, hem yeni yapılarda hem de cephe renovasyon uygulamalarında, her zaman en sağlıklı çözümü sunar. Tüm sistem bileşenlerinin su buharı geçirgenliği çok yüksektir. Bu sayede duvarlar nefes alabilir ve dört mevsim boyunca sağlıklı iç mekân iklimi sağlanır. %99 hava Baumit openSistem ısı yalıtım sisteminde, 2-3 mm çapında doğrusal kanallara sahip benzersiz openTherm ısı yalıtım plakaları kullanılmaktadır. Bu sayede yüksek oranda su buharı geçirgenliği elde edilmekte ve ortamdaki fazla su buharının dışarı atılması sağlanmaktadır. Kanalların içinde bulunan durağan hava ısı yalıtımı açısından son derece verimlidir. openTherm, %99 oranında hava ve çok
düşük oranda polistiren içerir. Az miktarda kaynak kullanımıyla son derece verimli bir ısı yalıtımı garanti eder.

En iyi performans
Konforlu yaşam alanlarının yaratılmasında, sıcaklığın yanı sıra nem de önemli bir etkendir. İç mekânlarda bağıl nem %40 ila %60 arasında olmalıdır. Bir hanede günde yaklaşık 10L su buharı üretilir ve bu fazla su buharının yapının dışına atılması gerekmektedir. Baumit openSistem yüksek su buharı geçirgen yapısıyla fazla su buharının tahliye edilmesini sağlayarak, konforlu bir iç mekân iklimi yaratır.

Uzun ömürlü cepheler
Baumit openSistem, binanıza, en iyi performansın ötesinde, uzun yıllar boyunca korunacak bir görsel estetik katar. Baumit openSistem en iyi montaj teknolojilerini, su buharı gerçirgenliğini ve yüksek yalıtım performansını bir araya getirir. Böylece, binanıza uzun yıllar boyunca kalıcı değerler katar.