Baumit Makine Sıvaları
star_border

SIVALAR

Baumit’in kullanıma hazır makine ve el sıvaları, difüzyona açık (nefes almaya imkan veren) olmaları nedeni ile daha uzun ömürlü ve dayanıklı duvarlar yaratılmasına yardımcı oluyor. Baumit iç ve dış yüzeyler için makine sıvaları, gaz beton, tuğla ve beton zeminlerin tamamına kolaylıkla uygulanabiliyor.


DAYANIKLI DUVARLAR VE ZEMİNLER

Gaz beton, tuğla ve beton yüzeylerin tamamına rahat bir şekilde uygulanabilen Baumit makina sıvaları,  tek seferde min. 10, mak. 25mm uygulanabiliyor. İstenirse ıslak ıslağa yapılacak uygulama ile sıva tabakası kalınlığı 50mm'ye kadar çıkarılabiliyor.

ZAMAN VE İŞÇİLİKTEN TASARRUF

Ürün gamında hemen her zemine ve duvara uygun ürünlerin bulunması doğru ürünün, yine doğru ve kolay uygulanabilirliği önem taşıyor. Ayrıca alana uygun tercih edilecek ürünlerde önceden serpme yapmaya gerek kalmama, rahat finişleme ya da üzerine doğrudan boya uygulayabilme gibi özellikler de bulunuyor. Üstün performanslı ürünlerin bu özellikleri sayesinde zamandan ve işçilikten tasarruf sağlanıyor.

SAĞLIKLI ORTAMLAR

Tümüyle mineral esaslı Baumit ince sıvaları, zararlı madde içermeyen ve doğal alkali özellikleri ile küflerin barınamayacağı ortamlar yaratıyor.