star_border

Baumit Akademi Yollarda ile Türkiye’nin her yerinde eğitimler devam ediyor

■ Teknik Bilgilerin Aktarıldığı Eğitimler
■ İnteraktif Uygulamalar
■ Yapı Sektörü Profesyonellerinin Gelişimine Destek


Baumit, tüm yapı sektörü paydaşlarının gelişimine destek olmak amacıyla 2016’da kurduğu Baumit Akademi Yollarda ile yeni eğitimler vermeye tam gaz devam ediyor. Bireysel bilinçlenmenin çok önemli olduğuna inanan Baumit, Baumit Akademi Yollarda aracılığıyla yapı sektörü profesyonellerine yönelik yeni inovasyonları, sistem ve ürünler hakkında teknik bilgileri aktardığı ve interaktif uygulamalar gerçekleştirdiği eğitimler düzenliyor. 

Yapı sektörü profesyonellerinin gelişimine destek 

Baumit, Türkiye’nin her yerinde yapı sektörü profesyonellerine Baumit Akademi Yollarda ile eğitimler düzenleyip onların gelişimini destekleyerek sadece bir üretici olmadığını bir kez daha kanıtlıyor. Sistem üreticisi ve çözüm ortağı olan şirket böylece paydaş zincirini oluşturan en değerli halkalardan olan bayilerin ve uygulamacıların sektör dinamiklerini yakından takip etmesini sağlıyor. Bu sene geniş bir eğitim takvimi hazırlayan Baumit; Marmara, İç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Karadeniz Bölge Eğitimleri kapsamında bayileriyle ve uygulama ekipleriyle bir araya geliyor.

Bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapılarını açıyor

Profesyonellerden son tüketiciye kadar konu ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen herkese kapılarını açan Baumit Akademi Yollarda, eğitim ve toplantılarda ısı yalıtım sistemleri ve  sağlıklı yaşam alanları hakkında önemli paylaşımlarda bulunuyor. Teknik bilgilerin aktarıldığı eğitimin sonrasında katılımcılar Baumit Akademi eğitmeni eşliğinde Baumit’in öncü olduğu üstünlüklere ait performans testlerini gözlemleyerek birebir uygulama fırsatı da yakalıyor. Türkiye'nin birçok noktasında yapılan eğitimler sonucunda katılımcılar hem farklı bir serüvene dahil olurken hem de Baumit dünyasındaki yenilikleri doğrudan deneyimleyebiliyor. 

Katılımcılara Baumit Assist’ten nasıl yararlanacakları aktarılıyor

Eğitim sunumunun son bölümünde ise katılımcılar, uygulamacıların sahadaki en büyük ihtiyacı olan süpervizör desteği sağlayan Baumit Assist’ten nasıl yararlanacaklarını öğreniyor. Baumit Assist’in Türkiye’nin dört bir yanında saha destek hizmetleri ile bayi ve uygulama ekiplerinin yanında yer aldığı bilgisi katılımcılarla paylaşılıyor. 

Aşağıdaki formu doldurarak eğitim talep edebilirsiniz.